.

Prosinec 2008

Nej SONG!!

30. prosince 2008 v 11:20 | *Kiki a Tea* |  *StMíVáNí-TwIlIgHt*
Taaak ToHlE Je tEn NeJ SoNg Ze StMíVáNí...TaK Si Ho PoSlEcHNěTe!!!

The Beseball scene

30. prosince 2008 v 11:15 | *Kiki a Tea* |  *StMíVáNí-TwIlIgHt*

EMMETT CULLEN

29. prosince 2008 v 12:17 | *Kiki a Tea*
Emmett McCarty Cullen se narodil roku 1915 v Tennessee. Jako člověk byl lovit a byl napaden medvědem. Umírajícího ho našla Rosalie a přinesla ho ke Carlisleovi, aby jej zachránil. Svoji záchranu popisuje slovy: "Byl jsem zachráněn Andělem, který mě přinesl Bohu." To, že se z něj stal upír, ho netrápilo. Měl problémy s "dietou", ale i to se časem srovnalo.
Už nekolikrát si oficiálně vzal Rosalii. Emmett pro ni udělá cokoliv na světě a protože ona má ráda pozornost, vždycky se jednou za čas vezmou, aby pak nějaký čas žili odděleně od Cullenových jako novomanželé. Má rád soutěžení jakéhokoliv druhu.
Emmett je velký, svalnatý jako zápasník, s tmavými vlnitými vlasy.
Stejně jako u Rosalie je jeho největší síla právě ve vzhledu spíš než v mysli a to z nich dělá dokonalý pár.

Kellan Lutz

ROSALIE HALE

29. prosince 2008 v 12:16 | *Kiki a Tea*
Rosalie Lillian Hale se narodila v Rochesteru ve státě New York v roce 1915, se svými rodiči a dvěma mladšími bratry. V Eclipse se podle všeho dozvíme víc o jejím smrtelném životě. Byla Carlislem změněna a přivedena do rodiny v roce 1933. Měla být Edwardovi družkou, ale ti dva k sobě nikdy nepocítili nic jiného, než sourozeneckou lásku. V roce 1935 našla Emmetta, na kterého zaútočil medvěd a umíral. Nesla ho velkou dálku za Carlislem, protože si nebyla jistá, jestli by ho při snaze o přeměnu nezabila. Carlisle Emmetta přeměnil a Rosalie našla svého druha. Říká o sobě, že kdyby si mohla vybrat, nestala by se upírem. Svým způsobem závidí všem lidem jejich život. Navzdory tomu jak vypadá, je mechanický typ - má ráda auta, ale spíš je rozebírá než sbírá.
Rosalie je úchvatná, prvoplánově nádherná a nikdo se s ní nemůže měřit. Má dlouhé, blonďaté vlnité vlasy do půli zad.

Stmívání, Nikki Reed

JASPER HALE

29. prosince 2008 v 12:15 | *Kiki a Tea*
Jasper Whitlock Hale se narodil v Texasu roku 1843 a zúčastnil se Občanské války. Upíří rodina, která ho přeměnila v roce 1863, byla jiná než Cullenovi - lovila lidi. Jasperovi jejich životní styl nevyhovoval a v roce 1943 našel Alici, spolu potom v roce 1950 našli Carlisleovu rodinu.
Má největší potíže s "dietou" Cullenových z celé rodiny. Vyhýbá se lidem, je víc pokoušen než ostatní. Všechno to dělá pro Alici - udělal by pro ní cokoliv na světě a má s ní nejsilnější pouto.
Používá příjmení Hale, protože je tak podobný Rosalii, že je lidé považují za sourozence. Hale bylo Rosaliino příjmení, a tak si ho vzal za svoje.
Jasper je svalnatý, ale štíhlý. Jeho vlasy mají blonďatou medovou barvu.
Má schopnost manipulovat s "emocemi" lidí okolo sebe - může je vystresovat a nebo naopak uklidnit. Jednodušše přinutí tělo, aby se cítilo dobře nebo špatně.

Jackson Rathbone

ALICE CULLEN

29. prosince 2008 v 12:12 | *Kiki a Tea*
Mary Alice Brandon Cullen se narodila ve státě Mississippi někdy okolo roku 1901. Kvůli jejím vizím se dostala do ústavu a tam se o ní začal zajímat upír, který tam pracoval. Lovec, upír James, se rozhodl Alici zabít jen proto, že jí měl neznámý upír z ústavu v oblibě. Dříve než se k ní však mohl James dostat, upír ji někdy okolo roku 1920 přeměnil - a tak ztratila pro Jamese všechnu přitažlivost. James ale přesto zabil jejího zachránce, takže když se Alice probudila, nepamatovala si nic a nebyl tam nikdo, kdo by jí to připomněl.
Její vize značně posílily, časem jí ukázaly Jaspera a ona ho našla. Zůstali spolu a po dvou letech, s pomocí jejích vizí, našli Carlislea s rodinou a zůstali u nich. Ráda nakupuje.
Alice vypadá jako víla - malá, velmi hubená s nádhernými pohyby. Má krátké černé rozježené vlasy.
Její zvláštní schopností jsou vize budoucnosti, které se ovšem nemusí vždy splnit. Nevidí jak věci dopadnou, dokud dotyčný neudělá rozhodnutí, které k nim vede.

Ashley Greene

ESME CULLEN

29. prosince 2008 v 12:11 | *Kiki a Tea*
Esme Anne Platt Evenson Cullen se narodila v roce 1895 v Ohiu. V roce 1911 si zlomila nohu, když spadla ze stromu a ošetřoval ji krásný Carlisle Cullen - ten se o měsíc později odstěhoval, ale pro ni to byl velmi silný zážitek. Její otec ji provdal v roce 1917 za jednoho muže v sousedství, který ji bil a její rodiče jí jen poradili, aby mlčela. Když ho odvedli do války, byla šťastná, ale o dva roky později se vrátil a ona krátce potom zjistila, že je těhotná. Utekla pryč a často se stěhovala. Její dítě umřelo v roce 1921 na plicní infekci a ona skočila ze skály v úmyslu se zabít. V nemocnici zrovna pracoval Carlisle, který si ji pamatoval, přeměnil ji a zůstali spolu. Jako fyzicky "nejstarší" z Cullenů zapadla velmi rychle do role matky a manželky. Její vášní je architektura a restaurování.
Esme je malá, štíhlá, ale s pěkně plnými tvary a její vlasy mají barvu karamelu.

Elizabeth Reaser

CARLISLE CULLEN

29. prosince 2008 v 12:09 | *Kiki a Tea*
Se stal upírem někdy po roce 1663 ve věku 23 let. Jeho otec byl pastorem v Londýně a pořádal hony na všechno nelidské - čarodějnice, upíry, vlkodlaky. Když Carlisle dospěl, převzal po otci tuhle práci a nastražil past - když ovšem narazil na upíra, upír místo útěku okamžitě zaútočil - kousl Carlislea a zabil ostatní. Carlisle věděl, že nemůže domů, a byl sebou tak zhnusen, že se snažil zabít se. Nakonec zjistil, že může přežít na zvířecí krvi a sám sobě přísahal, že nikdy nebude lovit lidi. Postupem času se mu podařilo vybudovat si imunitu proti vůni lidské krve a dokonce se stal výborným doktorem.
Nějaký čas pobýval s vůdci Volturi, ale Aro, Marcus a Caius se ho marně snažili odradit od jeho "diety" a on odešel.
Potom, co přeměnil Edwarda, potkal už podruhé ve svém životě lidskou ženu Esme, která se pokoušela o sebevraždu. Rozhodl se zachránit jí a změnil jí. Zamilovali se do sebe a stali se nerozlučnými. Po čase změnil Rosalii a chtěl, aby byla pro Edwarda tím, co byla Esme pro něj. Ale nestalo se tak a on nakonec změnil i Emmeta, kterého přinesla Rosalie, protože umíral po napadení medvědem.
Carlisle je nádherný - říká se o něm, že vypadá spíše jako model než doktor. Většinou může někde zůstat jen tak dlouho, dokud mu oficiálně není 35 - potom vypadá už moc podezřele a musí se odstěhovat.
Má schopnost, která je "nadpřirozená" upírovi - obrovský soucit. Také jeho sebeovládání je velmi silné a dokáže přeměnit človeka v upíra bez toho, aby ho zabil.

Peter Facinelli

EDWARD CULLEN

29. prosince 2008 v 12:07 | *Kiki a Tea*
Edward Anthony Masen Cullen, narozený 20. června 1901 v Chicagu. V září roku 1918 začala řádit chřipková epidemie a zabila mu jak otce, tak matku a on umíral. Jeho matka před smrtí požádala ošetřujícího lékaře, Carlislea Cullena, aby jejího syna zachránil a on ho přeměnil v upíra.
V letech 1927 - 1931 měl své špatné období a zabíjel lidi - ovšem jenom násilníky a vrahy. Později toho ale nechal a vrátil se zpět k Cullenovým. Rád sbírá auta.
Edward je vysoký a hubený, má bronzové vlasy, které nosí neupravené. Původní barva jeho očí byla zelená, ale jako každý abstinující upír má oči zlaté.
Jeho zvláštní schopnost je, že umí číst v myslích každého - kromě jednoho člověka :o)

Robert Pattinson

RENEE DWYER

29. prosince 2008 v 12:05 | *Kiki a Tea*
Renee Higginbotham Dwyer, matka Belly, se narodila ve slunečném Phoenixu v Arizoně roku 1968. Po rozvodu s Charliem se přestěhovala do Riverside v Californii a když bylo Belle 5 let, odstěhovaly se do Phoenixu, kde žily dokud Renee nepoznala okolo roku 2004 Phila Dwyera, kterého si vzala. Vzali se, ale záhy pochopili, že to bude těžké, protože Phil byl pořád na cestách a Renee byla doma ve Phoenixu s Bellou.
Proto se Bella rozhodla odstěhovat se do Forks a Renee mohla začít cestovat spolu s Philem. Spíš než jako dospělý se chová jako dítě, tak to alespoň Bella vidí. Má velmi živelného ducha a žije svůj život naplno.
Renee vypadá jako Bella s krátkými vlasy a vrásky od smíchu.